Kutuda Uçan Balonlar

Kutuda Uçan Balonlar son zamanlarda Türkiye de yeni moda olan bir hediye biçimi. Üzerinde istediğiniz yazı yazılı beyaz kutu içerisinde istediğiniz balonları koyuyoruz ve istediğiniz adrese teslim ediyoruz. Alan kişi kutunun kapağını açtığı zaman içerisinden uçan balonlar çıkıyor ve güzel beklemediği bir sürprizle karşılaşıyor. Bu sürpriz uçan balon kutusu yaklaşık olarak 70×70 boyutlarında ve kapaklı oluyor. İçerisine ortalama 9 -11 balon sığabiliyor. İsteğe göre kutu ebatları değişebilir. 

BALON KUTUSU NASIL HAZIRLANIR?

Kutuda Uçan Balonlar sipariş üzerine hazırlanır öncelikle müşterinin istediği ebatlarda karton kutu hazırlanır karton karenin kare kapağı hazırlanır. Sonra ki aşamada içerisine koyulacak balonlar belirlenir. Eğer istenirse kutuya küçük 15-20 adet latex balon koyulup içerisine sabit olarak pvc bubble büyük bir balon konulabilir. Buda güzel bir seçenek olur. Balon kutusu hazırlandıktan sonra içerisine latex balon konulacaksa uçma süresini uzatmak için uçan balonlara high float konulabilir. High Float konulan balonlar diğer balonlara göre 2 kat daha uzun süre havada kalabilir. Folyo balon konulacaksa Folyo balonlar direk helyum gazıyla şişirilerek kutuya konulabilir. Kutunun zeminine şişirilen balonlar iplerinden yapıştırılır böylece kutunun kapağı açıldığı zaman balonlar uçup gitmez.

Uçan Balon Sipariş Antalya

Kutuda Uçan Balonlar sipariş vermek için Bukalemun Flowers & Balloons dan destek alabilirsiniz. Balon siparişleriniz in daha önceden sipariş vermeniz gerekiyor. Kutuya yazacağınız yazıyı özellikle belirtip Sipariş tarihini netleştirmelisiniz. Balonlar teslim edilmeden önce size isterseniz fotoğraf gönderilir. Balonlar teslimat sırasında yolda patlayabilir, ama siz dert etmeyin biz patlayan balonları hemen yenisiyle değiştirip size sağlam bir şekilde teslim ediyoruz. Kutuya yazdıracağınız yazı İngilizce Türkçe ve Rusça Olabilir.

BALON KUTUSUNA BAŞKA NELER KONULABİLİR?

Balon kutusuna isterseniz balondan başka hediye edeceğiniz kişinin sevdiği özel hediyeleri çiçek fotoğraflarınız ve daha bir çok ürün ekleyebilirsiniz. Emin olun hediyeyi alan kişi bu sürprize bayılacak. Balon kutusuna çiçek koymak isterseniz çiçek siparişleri ile alakalı da size destek olabiliriz.

UYARI!

Uçan balonlarda kullandığımız Helyum gazı tüm güvenlik belgelerine sahip olup sadece eğlence balon dolumu vs amaçlarla kullanıma sunulmuştur. Herhangi bir patlayıcı ve yanıcı özelliğe sahip değildir.

Ne düşünüyorsun?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Yazılar

Şakayık Buketi

Şakayık buketi nasıl yapılır? Şakayık çiçeği özellikleri. Şakayık çiçek fiyatları. Şakayık çiçeğinin anlamı hakkında her şeyi bu blog yazımızda bulabilirsiniz.  ŞAKAYIK BUKETİ NASIL YAPILIR?  Öncelikle şakayık çiçeği hoş

Kadriye Çiçekçi

Kadriye çiçekçi için doğru adrestesiniz. Kadriye de çiçek ve balon mu? Kadriye Serik in bir mahallesidir. Kadriye de otellere çiçek teslimatı yapıyoruz. Titanic Deluxe Belek e çiçek teslimatı yapıyoruz. The

Konfeti Balon Nasıl Yapılır?

Konfeti balonlar son zamanlar da oldukça ilgi çeken doğum günü ve organizasyonlarda sıklıkla kullanılan balonlar arasındadır. Konfeti balonlar helyum gazı konularak uçan balon olarak ta