Kız İsteme Buketi

Merhabalar bu yazımızda sizlere kız istemede nasıl bir buket tercih edilebilir? İsteme buketinde kaç adet gül olur? Kız isteme buketi nasıl hazırlanır gibi konuların açıklamasını yapacağız. 

Kız İstemede Tercih Edilecek Buketler 

Herkesin bildiği gibi genelde kız isteme çiçeği için kırmızı güllerden oluşan buketler tercih edilse de artık isteme buketleri için mono buketler de tercih edilmeye başlanmıştır. Artık internet kullanımı ve sosyal medya da içerik paylaşımları arttığı için moda ve trend olan buket türleri sık sık gelin adaylarının karşısına çıkmaktadır. Bu yüzden yeni nesil kız istemelerde artık eskisi gibi kırmızı gül cipso olayı ortadan kalktı. Bunun yerini daha modern ithal renkli güllerden yapılmış buketler aldı örnek olarak aşağıya fotoğraflarını bırakıyorum.

İSTEME BUKETLERİNDE KAÇ GÜL OLMALIDIR? 

Kız isteme buketlerinde kaç gül olduğundan daha önemli olan şey buketin nasıl gözüktüğüdür. Kız isteme buketinin sade olması daha ilgi çekecektir. Ve lütfen kız isteme buketlerine sprey sıktırıp gülleri mahvetmeyiniz. Tabi ki herkes bütçesine göre içerisine gül koydurtur. Buketi yaklaşık 41-51 gül konulursa buket dolgun ve ihtişamlı gözükebilir. 

KIZ İSTEME BUKETİ NASIL HAZIRLANIR?

İsteme buketleri için ilk önce bütçe belirlenip içerisine ne konulacağı konuşulur ardından malzemeler hazırlanıp çiçeklerin temizliği yapılır. Hemen arkasından buketi hazırlamaya başlanır. Eğer buket büyük olsun istenirse yeşilliği bol koyularak büyütülebilir. Ama tabi ki tavsiye edilen boyutunun büyüklüğü değil buketin içeriğinin kaliteli olmasıdır. Kaliteli gül ve çiçeklerin olmadığı buketler karşı tarafta önemsenmediği hissini uyandırabilir. Buda sizin için sonuç olumlu olsa da karşı tarafta bıraktığınız izlenim açısından olumsuz sonuçlar doğurabilir. 

101 GÜL İSTEME ÇİÇEĞİ 

İsteme çiçeğinin zirvesi aslında 101 kırmızı gül isteme çiçeğidir. Bu buketle gidip olumsuz cevap alma şansınız neredeyse yoktur. Güllerin formu iyiyse eğer 101 gül buketi gerçekten göz dolduran ve kocaman ihtişamlı bir buket olabilir. Buket kucağınıza sığmayabilir. 101 kırmızı gül buketini alırken güllerin taze ve boyutlarının 60 cm den uzun olduğuna dikkat edin yoksa beklediğiniz o kocaman buket sizin umduğunu gibi olmayabilir. Herkese mutlu günler dileriz.

Ne düşünüyorsun?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Yazılar

Lara Çiçek Siparişi

Lara Çiçek Siparişi vermek için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Artık internette gördüğünüz o güzel buketlere ulaşmak çok kolay. Antalya Lara bölgesinde çiçek siparişi için doğru adrestesiniz. Sevgilinize

Benjamin Çiçeği

Benjamin ficus, dekoratif bitki türleri arasında son dönemde en çok tercih edilen çiçeklerden biridir. Birçok farklı türü bulunan Benjamin çiçeğini hem evde hemde ofiste rahatlıkla

Çiçek ve Balon Siparişi

Çiçek Ve Balon Siparişi vermek mi istiyorsunuz? Antalya da sevdiklerinize özel bir hediye vermek istiyorsunuz ve aklınıza bir şey gelmedi. Bu seçenek güzel bir tercih olabilir