Çiçekçi Antalya Lara

Çiçekçi Antalya Lara uzun yıllardır çiçekçilik sektöründe hizmet veren Bukalemun Çiçek olarak sizlerden aldığımız motivasyonla yolumuza devam ediyoruz. Lara çiçek siparişlerinizde en yakın çiçekçi olarak sizlere bir telefon kadar uzağız. Kurumsal yapımızla siz değerli müşterilerimize en kaliteli hizmeti en uygun fiyatlara sunuyoruz. Hizmetlerimiz arasında yoğunlaştığımız nokta butik çiçek hizmetleridir. Peki butik çiçek nedir?

BUTİK ÇİÇEK NEDİR?

Butik çiçek demek işletmenin tamamen sanat odaklı yapılan ürünlerde zevk ve anlam yüklü ifadelere yer veren ürünlere yer vermesidir. Mesela şöyle bir örnek verebiliriz. Açılışlarda genelde insanlar çelenk ve salon bitkisi gönderir. Çelenkler artık herkesin kafasına yerleşmiş görsel zevkten uzak özensiz ve çirkin gözükmektedir. Salon bitkileri ise emek verilmeden alınıp satılan ağaçtan ibarettir. Gönderdiğiniz çiçeklerin karşınızda ki insana duygu aktarması ve bir şeyler anlatması gerekir. Bu yüzden Butik çiçekler ön plana çıkmıştır. Trend modeller Avrupa tarzında çiçek kompozisyonları gönderdiğiniz kişiye aslında ona değer verdiğinizi ve onun özel hissettirmenizi anlatır. Peki Çiçekçi Antalya Lara bölgesi nde butik çiçekçi bulmak mümkün müdür? Tabi ki mümkün internetten Bukalemun Flowers diye arattığınızda bizimle karşılaşabilir modellerimize bakabilir ve sipariş verebilirsiniz.

Antalya da Hangi Bölgelere Çiçek Servisi Yapıyoruz?

Çiçekçi Antalya Lara bölgesi en fazla sipariş aldığımız bölge, Lara çiçek siparişinin çok olmasının asıl nedeni Lara Bölgesinde yaşayan insanların ekonomik durumu iyi olması ve kültür seviyelerinin diğer bölgelere göre daha yüksek olmasının büyük bir etkisi var. Burada yaşayan bireyler genelde eve çiçeklerle giderler ve eşlerini çevresinde ki insanları nasıl mutlu edeceklerini iyi bilirler.

Muratpaşa Çiçekçi diye baktığımız zaman Muratpaşa ilçesi aslında Lara, Kaleiçi, Güzeloba, Fener ve Şirinyalı bölgelerini kapsamaktadır. Bu bölgelerin hepsine çiçek teslimatlarımız mevcuttur. Çiçek teslimatları bu bölgelerde 1-2 saat içerisinde yapılabilir. Bölgenize en yakın çiçekçi her zaman en iyi çiçekçi değildir.

Konyaaltı Çiçekçi bu bölgede genelde aramalar Hurma çiçek siparişi, Liman Mahallesi çiçek siparişi olarak yapılmalıdır. Bu iki bölgede Rus potansiyeli fazla olduğu için çiçek siparişleri yoğunluk kazanıyor. Liman mahallesi çiçekçi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ne düşünüyorsun?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Yazılar

Hercai Menekşe (Viola)

Hercai Menekşe, Menekşegiller familyasındandır. Anayurdu kesin olarak bilinmeyen hercai menekşelerin melez türleri ilk kez Avrupa’da üretilmiş, oradan çiçekler dünyasına tanıtılarak sevdirilmişlerdir. 20 cm. kadar boylanabilen

Dracaena Marginata

Anavatanı Madagaskar olan Dracaena Marginata bitkisi nem ve ısıya dayanıklı olan bir iç mekan bitkisidir. Dolaylı güneş ışığından yararlanırsa yapraklarının yeşilliğini korur. İlkbahar ve yaz boyunca

Sümbül

Zambakgiller ailesinin en mis kokulu üyelerinden olduğu bilinen sümbülün ana vatanının İran ve Türkmenistan tarafları olduğu söylense de ülkemizde de birçok yerde kendisine rastlamak mümkün