Beyaz Gül Buketi

Beyaz Gül Buketi Ne Anlam İfade eder? Ne zaman verilir? Kimlere verilebilir? Nasıl hazırlanmalıdır?

Beyaz Gül Gelin Buketi olarak en çok tercih edilen buket çeşitlerindendir. Düğünlerde kullanılmasının temel nedeni beyaz olması ve evliliği çağrıştırmasıdır. Beyaz Gül Anlamı ise şöyledir.

Beyaz Gül: Masumiyet sonsuz sevgi ve gölgede kalmayan temizliği anlatır. Riya dan ve yalan dan uzak günlere atılacak ilk adımların söyleme biçimidir.

Ne Zaman Verilir?

Beyaz Gül Buketi hassas ve zor bir buket olduğu için her zaman verilmez. Bu buket ortamı duygususallaştıran ve ona karşı sadece hissusallaştıran aktaran bir buket olduğu için mesela romantik bir akşam yemeğinde beyaz gül buketi vermeniz biraz anlamsız olur. Bunun haricinde Anneye ve Babaya hediye etmek gayet şık bir davranıştır. Anneler bu buketi alınca sizlerle geçirdikleri o güzel günleri hatırlar mutlu olurlar. Evlenme maksadıyla kız istemekte genellikle kırmızı gül götürürler ama beyaz gül götürmek 1 0 başlamak demektir. Beyaz gül aileyi komple ele alan bir çiçektir unutmayın, her zaman aileye hitap ederseniz sizin için her şey çok daha kolay olur.

Nasıl hazırlanmalıdır?

İlk olarak çiçeklerin taze olmasından başlamalıyız. Müşteri memnuniyetinin temel ilkesi müşteriyi kandırmadan beklemiş çiçeği değil yeni gelmiş çiçek müşteriye verilmelidir. Güllerin temizlenme sıralı nazik olun ve öğrenilmeli unun dış tabakasına zarar verilmelidir. Bitki gövdesinden zarar görürse hava alıp çürümeye başlar ve 2 hafta gidecek ürün 3 sonra ölmüş olur. Çiçekler önceden hazırlanmış mineral ve vitaminlerin olduğu suda bekletilmeli geldiği yerde bakteri varsa öldürülmelidir. İle birlikte birleştirmeden taç yapraklarıyla ve eğer henüz güller açmadıysa oda sağlan bir iki saat daha bekletilmelidir. Güller açtığı zaman birleştirme işlemi yapılır ve dallar zedelenmeden bağlanır.

SİPARİŞ SÜRESİ

Beyaz güller için beyazlaşmak için 1 hafta önceden tedarik etmek ve tedarik etmek istediğinizi söylemelisiniz zor bir ırk olduğu için bize gelen siparişlerde biz ithal kullanıyoruz. Bir hafta önceden sipariş alınca üretimden “gülü yormadan direk müşterimizle buluşturuyoruz.

Ne düşünüyorsun?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Yazılar

Antalya Uçan Balon

Antalya Uçan Balon nerede ve nasıl alabilirim? Öncelikle uçan balon yani helyum gazlı balonlar her zaman parti ve organizasyonlarda insanların dikkatini çekmiştir. Özellikle çocuklar için vazgeçilmez

Begonya

Dominik Cumhuriyeti’nin başkenti Santo Domingo’lu botanik uzmanı Michel Bégon’dan adını almıştır. Dünyanın pek çok bölgesinde yetiştirilir. Çeşitli türlerde yetiştirilen begonyaların bazıları desenli yapraklara sahiptir. Begonya bitkisinin çiçekleri

Antalya Belek Balon Siparişi

Antalya Belek Balon Siparişi. Uçan Balon Gazı Hakkında? Neden Balon Sipariş Ederiz? Uçan Balon Fiyatları? Uçan Balon Çeşitleri? Uçan balonlar zararlı mıdır? Uçan balon Antalya Sipariş