14 Şubat Çiçekleri

14 şubat sevgililer günü kız arkadaşınıza sevgilinize yada eşinize ne alabilirim diye düşünüyorsanız bu yazıyı okuyabilirsiniz.

14 şubat sevgililer günü yaklaşıyor ve herkesin kafasında acaba bu sevgililer gününde ne alabilirim diye soru işaretleri var. Lütfen telaşlanmayın sevgililer gününde ona özel alabileceğiniz hediye fikirlerini sizinle paylaşacağız. Uzun yıllardır Türkiye de sevgililer gününde herkesin aklına ilk gelen sevgilisine kırmızı gül buketi hediye etmek. Arkadaşlar artık sevgilinize çiçek vermek çok basitleşti sevgiliniz sizden daha yaratıcı ve içerisinde ona mesaj verebileceğiniz hediyeler bekliyor. Bu değişik hediye fikirleri için www.antalyaflowers.net sayfasını ziyaret edebilir bu sayfadan hem erkek hem de kızlar için hediyelere bakabilirsiniz. Sayfa içerisinde sadece klasik çiçek buketleri yok. Ona karşı hislerinizi objelerle de anlatabileceğiniz, mumlar içerisinde ismi yazılı özelleştirilmiş hediyeler. Sevgilinizin ismi yazılı balonlar ve Kutu güllerle ismini yazabileceğiniz çiçek kutuları da bulabilirsiniz. 

14 Şubat Sevgililer gününde çiçek olarak verilecek bir çok hediye çeşitleri var mesela bir çiçek kutusunun içerisinde güller güllerin üzerinde de sevgilinizin ismi yazan bir balon gibi ilginç hediyelerde var. 

Ve en önemlisi ona sadece hediye değil hediye ile birlikte anılarınızı da vermelisiniz. Beraber geçirdiğiniz günlerden kalan bir sinema bileti bir yemek fişi yada sahilde beraber kağıt helva yerken çektirdiğiniz fotoğrafta olabilir. Bu tarz hediyeler her zaman karşınızda kine onu önemsediğinizi hatırlatır. Ona değer verdiğinizi hissettirmek bu kadar kolay.

14 ŞUBAT SEVGİLİLER GÜNÜ SEVGİLİNİZLE NEREYE GİTMELİSİNİZ? 

Bu yıl pandemi nedeniyle herkes evlere kapalı olacak belki birçok kişi sevgilisinden uzakta sevgililer günü geçirecek ama dert etmeyin mutlaka bu kötü günleri geride bırakacağız yine eskisi gibi sarılıp hasret gidereceğiz. Sevgililer gününde sevgilinizle aynı evde yaşıyorsanız sabah yastığının altına çikolata koyup yada sevdiği herhangi bir şeyi güne böyle başlayabilirsiniz. Ve o uyanmadan güzel bir kahvaltı hazırlayıp onu şaşırtabilirsiniz. Daha sonrasından beraber izlenecek romantik bir film bakıp akşam yemeği için bildiğiniz güzel bir yemeği onunla birlikte hazırlayıp biraz şarapla akşamınızı keyiflendirebilirsiniz. Geri kalan kısmı sizde bitiyor. Dediğimiz gibi ona onu önemsediğinizi mutlaka hissettirin.

Ne düşünüyorsun?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Yazılar

Şakayık Buketi

Şakayık buketi nasıl yapılır? Şakayık çiçeği özellikleri. Şakayık çiçek fiyatları. Şakayık çiçeğinin anlamı hakkında her şeyi bu blog yazımızda bulabilirsiniz.  ŞAKAYIK BUKETİ NASIL YAPILIR?  Öncelikle şakayık çiçeği hoş

Atatürk Çiçeği

Atatürk Çiçeği, Ulu önder Mustafa Kemal Atatürk’ün ismini alan bu güzel kırmızı çiçekli bitkinin kökeni Meksika topraklarına dayanır. İsminin anlamıyla ilgili Atatürk’ün bu çiçeği çok sevdiği

Schefflera (Beş Parmak Çiçeği)

En sevimli içmekân süs bitkilerinden biri Schefflera’dır. Araliaceae familyasından olup başlıca iki türü çok yaygındır. Şefleranın en çok cüce türü biliniyor.  Bunların yaprakları diğer türüne